Začnu tím, že prostě nemám talent. U nás doma auto nebylo, a jako spolujezdec jsem taky téměř nic nenajezdila. Takže auto pro mě byl obrovský strašák a stroj co je mi zcela cizí. Jednou mi však jeden bývalý učitel před jízdou řekl, že dokáží naučit řídit i medvídka Pú. Ok, tak se ukažte 😅 jsem ta pravá.
No na druhé jízdě jsem do křižovatky s předností v jízdě zmáčkla plyn místo brzdy a já pak lezla z auta vytřepaná skoro po čtyřech. Na dva roky jsem si dala pauzu, než se moje trauma z auta, co řídí mě a ne já jeho, trochu zmírnilo. Pak jsem do toho skočila znovu.
Díky obrovské trpělivosti, profesionalitě personálu a velkého množství stráveného času nakonec řídím. Takže jo, naučí tam řídit i medvídka Pú.
Díky panu Svozilovi staršímu, za úžasnou teorii, u které se člověk fakt nenudí a také jeho skvělou schopnost okamžitě prohlídnout jakoukoli neznalost 😅. Prostě když neumíte, neprojdete. Díky Bohu za to, bouraček už je tak dost.
Díky panu Davidovi, že i když se na to všechno chcete vykašlat, utéct a připadáte si jako nýmand, nenechá Vás to vzdát.
A největší díky učitelům (díky pane Hustý, díky moc 🙏) za jejich svatou trpělivost.

Pokud nechceš jen řidičák, ale hlavně umět řídit budeš zde správně.

PS:
- když jsou v jednu chvíli přísnější, vědí proč, ber to s pokorou!

- věz, že tvoji výmluvu, proč to nejde, nebo jak jsi udělal chybu, slyší pořád dokola, příjmy to a jeď dál. Ty obhajoby co jsem slyšela a i nějakou vypustila jsou občas na facku

- pokud ti doporučí ještě jízdy navíc, není to kvůli prachům, jsou rádi, že ti vůbec najdou termín. Doporučují to, když je to fakt potřeba. Tak je poslechni.

Ať se Vám daří.

vloženo: 22. března 2022
vložil: Lucie Doležalová, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu můžu jednoznačně jen doporučit, dodělával jsem “C” a “C+E” a obojí napoprvé s plným počtem bodů a to jsem na první jízdě náklaďákem přejel snad všechny obrubníky a chodníky co šly (poprvé v náklaďáku). Další jízdy už paráda. Celou dobu panovala příjemná kamarádská atmosféra. Nemám co bych vytknul, prostě paráda, až mi bylo líto, že je konec 😕
Pan komisař je taky suprovej chlap, takže žádné strachy a s chutí do toho!! 😉
100% spokojenost
vloženo: 2. února 2022
vložil: jméno nezveřejněno,


   Autoškolu Svozil mi odporúčilo niekoľko známych no napriek dobrým recenziam som moc nebola spokojná. Robila som ju na jar 2021 kedy kvôli pandémii neboli povolené skúšky a keď ich povolili tak majtelia autoškoly toho mali veľa a moc to nezvládali zorganizovať. Na teoretických hodinách sa k nám správali ako ku deťom v základnej škole (uznávam, že väčšina ľudí bola v štredoškolskom veku ale boli tam aj dospelí ľudia a večné napomínanie a okrikovanie sa tam naozaj nehodilo). Nevraviac o tom, že posledné jazdy s p. Svozilom mladším boli úplna katastrofa. Stále s niekým telefonoval počas jazdy, ktorú som mala zaplatenú a mal sa venovať mne a doriešiť so mnou veci, ktoré mi pred skúškou neboli jasné. Na predposlednej jazde sa pol hodinu pred jej skončením zastavil v autoškole niečo riešiť a mna nechal čakať v aute 30 minút. Potom bez slov nastúpil a bez ospravelnenia za zdržanie sme pokračovali v jazde. Nedoriešili sme parkovanie čo ma dosť zneistilo pred skúškou. Na poslednú jazdu to celé poplietol, zabudol po mňa prísť, musela som mu volať kde je, neprišiel a potom opäť bez omluvy prišiel v inú hodinu (museli sme na poslednú chvíľu zmeniť čas jazdy) ako keby sa nič nestalo a ešte mi aj povedal, že ak pôjdem takýmto štýlom zajtra na skúške tak nevie či to urobím. Autoškolu som opakovala, pretože som zabudla dať prednosť. Dokúpila som si jazdy, ktoré som si dala s inými lektormi a už to všetko prebehlo v poriadku. Za mňa bohužial bola táto autoškola veľkým sklamaním. Dlho som sa nestretla s takým arogantným jednaním.
vloženo: 13. prosince 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pokud někdo hledá kvalitní autoškolu a chce se naučit kvalitně řídit, pak tato škola je ta pravá. Jsem velice spokojený s personálem. Celkový vzhled učebny je na první pohled moderní a nový. Auta jsou nová a v interiéru čistá. Vřele doporučuji.
vloženo: 7. ledna 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nemůžu srovnávat s ostatními, ale za mě naprostá spokojenost. Hodiny teorie jsem měl velice rád, na jízdy se dalo v pohodě domluvit. V dieselových VW Polech a Golfech se jezdilo nad míru dobře. Instruktoři na jízdách v pohodě, naučí dobře. Procvičování testů na teoriích oceňuji.
vloženo: 13. ledna 2019
vložil: Lukáš Zajíček, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Řidičky průkaz jsem udělal na poprvé. Pán Svozil nás perfektně připravil na zkoušky.
vloženo: 2. srpna 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jak teoretická výuka, tak praktická jízda v Autoškole Svozil má vždy vysokou úroveň. Přístup k žákům se mi moc líbil. Přestože jsem kurz absolvoval v Olomouci, nebyl problém studovat při tom v Praze a termín jízd/testů domlouvat po telefonu (autoškolu jsem započal v létě, ale vzhledem k jiným povinnostem se mi to protáhlo až do prosince; později jsem již nemohl docházet na výuku). Cena kurzu přijatelná a odpovídající kvalitě.

Pan Svozil st. je správný chlap, který svojí přednáškou nenudí. Výklad umí oživit vtípky a spoustou příkladů ze života.

Během jízd jsem nezažil učitele, který by na mě zvýšil hlas nebo by mě nějakým způsobem zesměšňoval, ztrapňoval. Samozřejmě, že někdy bylo třeba mi něco vysvětlit s větším důrazem, ale tak to má být.
Naopak, s učiteli se během řízení příjemně povídá a vtipkuje.

Díky za vše!
vloženo: 7. prosince 2016
vložil: František Berger, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskola Svozil je proste super. Pan Stanislav Svozil, ktery vede teoreticku cast vyuky, je odbornik s dlouholetou praxi v oboru a tim padem zna vsechny ruzne typi a finty, takze pod jeho vedenim se clovek nauci jak resit ruzne dopravni i legalni situace. V teto autoskole se teorie neodflakne "samostudiem" jako jinde, a to je dobre.

Pak nasleduji prakticke jizdy. Vzdy je fakt hodne terminu volnych skoro kazdy den. Vozovy park je slusny, avsak jezdi se hlavne VW Polem. Instruktori jsou trpelivi, ale pokud clovek udela blbost, tak ho na to upozorni razne tak, aby si to zapamatoval. Jezdi se hlavne trasy ktere pak jezdi i Olomoucci komisari, takze clovek je dobre pripraven na zaverecne zkousky.
vloženo: 23. listopadu 2016
vložil: Peter Vaňušanik, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěla bych poděkovat zejména panu Svozilovi nejstaršímu,za perfektní přípravu na zkoušky.Davidovi a panu Hustému za trpělivost při jízdách,vše dokonale vysvětlili.Že jsem to občas nechápala,byl můj problém😂.Písemné zkoušky jsem dala na plný počet bodů a jízdy zvládla na poprvé.To svědčí o tom,jak úžasní jsou.Tuto autoškolu vřele doporučuji!!!
vloženo: 15. listopadu 2016
vložil: Radka Ovčačíková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu "Svozil" mohu jen doporučit. Absolvoval jsem zde výcvik na skupinu "D" (autobus). Měl jsem zpočátku strach nebo obavy, protože autobus je "poněkud větší." Jak zde již někdo uvedl. p.Svozil starší je špička v oboru, tak s tím mohu jen souhlasit, jezdit s autobusem mě naučil poměrně rychle. Kurz jsem musel dokončit (p. Svozil st. musel do nemocnice) s jeho synem Stanislavem (také max. spokojenost) a také jeho zásluhou jsem závěrečnými zkouškami "prošel" na první pokus, což se několika lidem v mém okolí nepodařilo...
vloženo: 27. prosince 2015
vložil: Viktor,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprosto všechno proběhlo v pohodě. Záleží na každým, jak se připraví. Já tam neměl s nikým problém. Takže díky a určitě se ještě uvidíme až zase budu rozšiřovat.
Radovan Šenk
vloženo: 28. července 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan Svozil starší je bezpochyby špičkou ve svém oboru.Ostatní instruktoři také dělají svoji páci velmi dobře.Mohu jen doporučit.
vloženo: 18. září 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nemám slov... uzasnej pristup,super domluva,nic nebyl problem! Vrele doporucuju!!
vloženo: 20. března 2013
vložil: Kateřina Souralová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Musím jen doporučit.
vloženo: 9. září 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Svozil jsem navštěvovala v Olomouci a mohu jen doporučit.Do této autoškoly jsem přešla po špatné zkušenosti jinde.Opravdu jsou neskutečné rozdíly ve způsobu a metodice výuky.Pan Stanislav Svozil starší je skvělý.Vše nás naučil,dával příklady z praxe,výuku vždy okořenil nějakým vtipem na odlehčení.Neexistovalo,abychom vyjeli do městského provozu bez znalosti,jak se chovat na křižovatce.Z křižovatek nás zkoušel jednoho po druhém jako ve škole,aby měl jistotu, že to všichni chápeme.Pokud někdo něčemu nerozuměl,vždy v klidu vysvětlil,nikdy nikoho neshazoval,že něčemu nerozumí.Pan Svozil dělá svou práci zodpovědně a srdcem.Vždy se ke mně choval velice hezky.Možná byl na mě i více milejší vzhledem k mému věku :-)Už je mi totiž 42 let.On je totiž i za ta léta praxe dobrý psycholog.Jako jedna z mála autoškol zde probíhá výcvik i na moderním trenažéru.A jízdy?Všichni instruktoři jsou bezva:-)Jezdila jsem celkem s 5 a žádný problém.Nikdy na mě nikdo nekřičel ani mi nenadával.Pan Novosád si dokonce během jízd prozpěvuje:-)Všichni instruktoři od pana Svozila jsou skvělí,naučili mě vše.Dokonce jsme měli i na průkazce vypsané všechny záludnosti Olomouce a co jsme projeli,tam se udělala značka.Opravdu poctivý a promyšlený přístup.Jízdy jsem udělala na poprvé,testy plný počet bodů,technika v pohodě.A to rozhodně nejsem talent od přírody.U pana Svozila se prostě jezdit naučíte.On vás tak nějak přiměje poctivě se učit a potom už to jde samo :-)Takže podle mě nejlepší autoškola v Olomouci.Mimochodem v té původní autoškole bych řidičák nikdy neudělala.Tady jsem cítila,že jsem opravdu ke zkouškám připravená.Před nástupem do autoškoly jsem měla opravdu nervy,ale záhy jsem poznala,že jsem v dobrých rukách.Nyní vzpomínám na chození do autoškoly Svozil moc ráda a po zkouškách mi to i chybělo.Mám ty nejlepší vzpomínky.Všem,panu Svozilovi st.i všem instruktorům jsem moc vděčná.Dcera půjde jedině do této autoškoly.To budu mít jistotu,že se opravdu naučí jezdit.K tomu není co dodat.PS:Pokud někdo kritizuje a nemá ani odvahu se podepsat, moc důvěryhodně to nepůsobí.Jana Pajerová,Olomouc
vloženo: 15. srpna 2012
vložil: Jana Pajerová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   autoškolu Svozil doporučuji výborná
vloženo: 25. září 2011
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   tak na to že jsem nevěděla jak se řadí a nikdy nejezdila ani v době kurzu,tak mě tam naučily vše.Testama jsem prošla s jednou otázkou špatně a to na poprvé.Pan Svozil,jeho syn David a ostatní instruktoři byly perfektní,Vše mě nučily oni.Ted už jezdím všude tam kam potřebuji a za vše jim děkuji i za to že jsem kurz mohla zaplatit po splátkách.MOc děkuji s pozdravem Veronika Brandová z Hněvotína
vloženo: 4. srpna 2011
vložil: veronika brandová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tak tedy ,ten ulet o negativním přístupu k žákovi je podle mě totání kravina.
Kdykoli se bylo možné domluvit na termínu kdy budu dělat jízdy. jezdilo se celý týden od pondělí do neděle! Od rána do večera! Chtělo to asi jen domluvit se!!!!!!!
Já sám za sebe můžu doporučit Na teorii nás učilo víc lidí nejen Svozil a taky jízdy nebyly stále s jedním intruktorem.
Takže ten blbeček co tu kňučí o výuce a zdravovědě ten řidičák asi ještě nemá protože já se učil z knihy. Já totiž umím na rozdíl od něj i číst.
vloženo: 11. listopadu 2010
vložil: Jaroslav Novák,


   Autoškolu mohu jen a jen doporučit! 😇 Skvělé teoretické hodiny u kterých se nenudíte, skvělý kolektiv učitelů během jízdy, mají docela velkou trpělivost. Délka kurzu je akorát na to, aby jste se naučili řídit. Nejde jim o peníze, ale o to, aby jste odešli z Autoškoly s talentem ovládat vozidlo a orientovat se v provozu. 😉
vloženo: 15. července 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Bez výčitek. Vše perfektní.
vloženo: 9. května 2019
vložil: Tereza Tichá,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškole Svozil zkrátka nelze nic vytknout. Je to autoškola s mnohaletou tradicí, velká, s dobrým jménem, s kontakty a dlouholetou spolupráci se školami, firmami apod. Nemá teda důvod nějak na žácích vydělávat, vyhazovat je od zkoušek a jiné. Přístup k žákům je maximálně profesionální a hlavně neoškubaný. Učitelé se Vám věnují na sto procent, raději Vám vše 5x vysvětlí ale výcvik je kompletní. V zájmu této autoškoly je mít dobré výsledky, proto žáky připravují tak, aby každý závěrky zvládl. Menší a levnější autoškoly potřebují peníze, a tak rády žáky vyhazují a dolují z nich další finance. Když to zrnu, Autoškola Svozil je férová, naučí, připravý a celkově je prostě profesionální ! Doporučuji !
vloženo: 19. května 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Svozil je velmi dobrá, pan Svozil mě nepustil ke zkouškám dokud nevěděl, že jsem opravdu připravena. V autoškole mě hodně naučili.
vloženo: 29. dubna 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Svozil mně nic nenaučil, hodiny jsem si odseděla a nic se nedozvěděla. Jeho přístup je někdy opravdu prapodivný až drzý a hrubý. Moc si k žákům dovoluje, jsme přece jen dospělí lidé, kteří si zaplatili jeho služby, ale to si on neuvědomuje. Takže teorie pro mně byla příšerná. Co se týče instruktorů v Olomouci nemůžu moc soudit, jela jsem tam 2x, ale od přátel jsem slyšela, že nic moc. Ale nikdo si nijak výrazně nestěžoval, takže takový průměr. Jezdila jsem v Litovli s Michalem Svozilem a nemůžu si stěžovat. Bral to v klidu a s nadhledem, nikdy to zbytečně nehrozil, ale naučil a na jízdy s ním jsem se těšila, člověk se s ním hodně zasmál, na něj budu vzpomínat pořád. Akorát by mohl začít jezdit včas, ale to on moc dobře ví, ale stejně pořád jezdí pozdě... Takže AŠ Svozil bych doporučila jen v Litovli, protože s mladým Svozilem to stálo za to. Olomoučáci ať si vyberou radši někoho jiného.
vloženo: 17. června 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   chodím tam přes pul roku.. testy jsem napsal na 48 bodu u zkoušek.. na jízdy jsem nebyl z autoškoly úplně připraven.. takže jedině tak si umím vysvětlit proč mi ty jízdy komisař nedal.. a přitom sem neudělal žádnou větší chybu.. chodím tam přes pul roku.. ke zkouškám je to k nedohlednu.. Litovel rozhodně ne, jiné města jiná učebna.. snad lepší!! Olomouc doporučuji..
vloženo: 29. září 2011
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   jízdy výborné-100% VSRŘÍCNÉ jednání při jízdách
vloženo: 4. září 2011
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Svozil je opravdu výborná, pan Svozil nás připravil hlavně na reakce komisařů a to co chtějí oni vidět při jízdě.Pochopitelně nám vysvětlil, že nás nemůže za těch pár jízd perfektně naučit jezdit, ale dal nám teoretické rady jak se po úspěšném ukončení zkoušky co nejlépe v provozu orientovat. Na hodiny jsem se vždy těšila a výuku bere docela zábavnou formou.
vloženo: 24. května 2011
vložil: Lucie,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Svozil mám velmi špatnou zkušenost a rozhodně nemohu doporučit. Začalo to zdlouhavým domlouváním termínu, který byl několikrát přislíben a následně zrušen, stejně tak to probíhalo s domlouváním jízd. Kurz jsem poté ukončil, bylo to opravdu neseriózní jednání.
vloženo: 16. května 2011
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkem dobré klidek pohoda všichni v pohodě.
vloženo: 28. února 2011
vložil: Marek Ladislav,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola pana Svozila je nejlepší v okolí, je cenově velmi přijatelná a i instruktoři jsou velmi milí a příjemní. Vřele doporučuji.
vloženo: 25. června 2010
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola je ve více městech, nevím jestli je to všude stejné. Naše výuka probíhala stylem, že pan Svozil přišel nejdříve půl hodiny později,celou hodinu protelefonoval. Naslibovali nám spoustu věcí, kterou jsme vůbec neměli jako např zdravotnická příprava. Jízdy si můžete domluvit, což ale znamená, že pokud bude vycházet některému instruktorovi, že by měl v půlce dne prázdno, pan Svozil prostě určí a neptá se. Zase ale co se týče Litovle máte největší pravděpodobnost, že uděláte zkoušky u této autoškoly i když vám to moc nejde.
vloženo: 4. listopadu 2009
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Doporučuji.
vloženo: 20. září 2009
vložil: Michal, emailová adresa nezveřejněna


   .
vloženo: 27. července 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Delala jsem autoškolu letos 2017.Jsem starsi rocnik, tak jsem byla hodne nervozni a vystresovaná. Na jizdy jsem mela nejvice pana Hustého a klobouk dolů dost si semnou užil, ale zvladnul to, dost jsme se nasmali. Autoskola Vas nauci ovladat vozidlo, ale ridit se naucite az budete jezdit sami. K velke hruze jsem vsechno zvladla napoprvé a to jsem vystresovany zmatkar.
vloženo: 29. listopadu 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěla bych poděkovat zejména panu Svozilovi nejstaršímu,za perfektní přípravu na zkoušky. Davidovi a panu Hustému,že se mnou měli trpělivost při jízdách,vše dokonale vysvetlili.Že jsem to občas nechapala,byl můj problém😂.Testy jsem zvládla na plný počet bodu,jízdy na poprvé.To svědčí o tom,jak jsou úžasní.Tuto autoškolu vřele doporučuji!!! Radka Ovčačíková
vloženo: 15. listopadu 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zdravím, jak se jmenuje pan instruktor z autoškoly? Takove špinavé blond vlasy, doporučil mi ho kamarád, ať mu zavolám, ale už jsem se nezeptal na jméno.
Díky Peťa
vloženo: 14. května 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dělají to poctivě a důsledně,rozhodně i včetně pana komisaře:-) kdo neumí,neprojde!!!:-))ale stojí to za to:-)
vloženo: 3. října 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Učení probíhalo v pohodě, jízdy byly možné i v sobotu a neděli. V listopadu 2010 jsem úspěšně udělala testy, zkoušky z techniky, jízdy neůspěšně. Z pracovních a zdravotních důvodů jsem autoškolu přerušila. Na jaře jsem opět pokračovala dokoupením kondičních jízd. Komisař mi sám určil termín opravných jízd ,a já jsem již více neřešila. Hloupě jsem uposlechla.V daném termínu počítač před opravnými jízdami oznámil, že jsem již o 10 dní propásla půlroční lhůtu, která musí být dodržena od složení testů. Takže více jak 13tisíc pryč a řidičský průkaz nemám a taky mít nebudu. Musela bych vše opakovat / testy, techniku, jízdy/. Takže slepě komisaře neposlouchejte . Nespoléhejte ani na to, že učitel autoškoly vám to uhlídá. Omyl!!! Zbyly mi jen oči pro pláč.
vloženo: 20. května 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Svozil je dobrá autoškola můžu ji doporučit každému kdo si chce udělat řidičák za hubičku a za příznivých podmínek.Vždy když mi to nevyhovovalo tak se z vyučujícím dalo domluvyt na jiném termínu jízd či zkoušek.doporučuji ji všem.
vloženo: 24. září 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   good
vloženo: 3. září 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna